Çocuklarla çalışmayı seviyor musun?

Koç Üniversitesi ELC for Kids Programları kapsamında çocuklarla çalışmayı çok seven, onlara örnek olup sosyal gelişimlerini destekleyecek mentor ve öğretmenler ile çalışıyoruz. ELC for Kids Intensive (Yatılı) ve ELC for Kids Daycamp (Gündüz) Programlarında çalışacak mentorlarımızın ortak noktaları enerjik, olumlu, donanımlı, sabırlı ve sevecen olmalarıdır. Katılımcılarımızın bizimle geçirecekleri zamanı değerli kılmak ve kendilerini her açıdan güvende hissedip rahat ettikleri bir ortamda eğlenerek İngilizce pratiği yapmalarını sağlamak en büyük amacımız. Eğer düşüncelerimizi paylaşıyor ve zorlayıcı olduğu kadar zenginleştirici bir deneyime hazır olduğunu düşünüyorsan aşağıdaki formu doldurarak ekibimize katılma yolunda ilk adımı atabilirsin.

Başvurabileceğin pozisyonlar;

  • ELC for Kids Intensive Öğretmen: TEFL, CELTA veya muadili bir sertifika ve İngilizce anadil şartı
  • ELC for Kids Intensive Mentor: Üniversite birinci sınıfı tamamlamış olmak, kamp deneyimi, İngilizce anadil şartı
  • ELC for Kids Daycamp Mentor: Üniversite birinci sınıfı tamamlamış olmak, kamp deneyimi, İngilizce anadil şartı
  • ELC for Kids Psikoloji Mentoru: Üniversitelerin psikoloji bölümlerinde öğrenci veya mezun, 6-12 yaş aralığında deneyim, iyi derece İngilizce şartı
  • ELC for Kids All Rounder: Üniversite birinci sınıfı tamamlamış olmak, yüksek enerjili ve sabırlı, iyi derecede İngilizce şartı

Başvurular ve özgeçmişler değerlendirildikten sonra uygun bulunan adaylar görüşmeye çağırılacak ve başvuru süreci tamamlanacaktır.

Her dönemin başlangıç tarihinden bir önceki Pazar günü dönem açılışları gerçekleştirilmekte ve tüm ekibin bu etkinlikte hazır bulunması zorunludur. Tüm ekibimiz program tarihlerinde Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü’nde öğrenci yurtlarında konaklayacak olup kamp dönemi bitiminden sonraki bir haftalık süreçte kendilerine tahsis edilen odalardan çıkış yapmaları gerekecektir.