ELC for Kids Yaz Programı

Koç Üniversitesi English Language Center (ELC) for Kids Yaz programı 4-11 arasındaki öğrencileri ana dili İngilizce olan eğitmen ve mentorlarla buluşturarak sınıf içinde öğrendikleri İngilizce’yi gerçek hayatta kullanma fırsatı sunuyor. Her sene güncellenen ve bilişsel, fiziksel ve sosyal gelişimi destekleyen aktiviteler sayesinde öğrencilerimiz yabancı dil pratiğini sınav, seviye ve bu gibi bariyerler olmadan hevesle gerçekleştiriyorlar.

ELC for Kids Kış Programı

Koç University ELC for Kids Kış Programımızda 4-11 yaş aralığındaki çocuklarımız, ara tatil süresince hafta içi her gün saat 09:00 – 15:00 arasında, yaşıtları ile eğlenerek İngilizce konuşma ve dinleme becerilerini geliştirecekler. Kış programımızda çocuklarımıza drama, takım çalışmaları, sportif aktiviteler, mutfak sanatları gibi atölyeler sunacağız. Kış Dönemi programımızda aktivitelerimiz ve atölyelerimiz Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsümüzün tüm imkanları kullanılarak gerçekleştirilecek.

ELC for Kids Yatılı Program

Koç Üniversitesi English Language Center (ELC) for Kids Yatılı programı 9-13 yaş arasındaki katılımcıları ana dili İngilizce olan eğitmen ve mentorlarla buluşturarak sınıf içinde öğrendikleri İngilizceyi gerçek hayatta kullanma fırsatı sunuyor. Her sene güncellenen ve bilişsel, fiziksel ve sosyal gelişimi destekleyen aktiviteler sayesinde öğrencilerimiz yabancı dil pratiğini sınav, seviye ve bu gibi bariyerler olmadan hevesle gerçekleştiriyorlar.

ELC for Kids Teknoloji Kampı

Teknoloji Kampımız bu yaz döneminde de 9:00 – 15:00 saatleri arasında 8 ile 13 yaş aralığındaki katılımcıları ağırlayacak. Hem teorik hem de pratik uygulamaların yapılacağı kampımız 3 boyutlu yazılım, coding, oyun ve uygulama yazılımı gibi konularda katılımcılarımızı hem bilgilendirecek hem de meraklarını bir adım öteye taşıyabilmeleri için yol gösterecek.

*2017 Yaz Dönemi Teknoloji Kampı program tarih, ücret, ve içerik detayları ilerleyen dönemde açıklanacaktır.