Kış Programı

Koç Üniversitesi ELC for Kids Kış Programımızda 6-12 yaş aralığındaki çocuklarımız, ara tatil süresince hafta içi her gün saat 09:00 – 15:00 arasında, yaşıtları ile eğlenerek İngilizce konuşma ve dinleme becerilerini geliştirecekler. Programımızda çocuklarımıza drama, takım çalışmaları, sportif aktiviteler, mutfak sanatları gibi atölyeler sunacağız. Kış Dönemindeki aktivitelerimiz ve atölyelerimiz Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsümüzün tüm imkanları kullanılarak gerçekleştirilecek.

 

 

Katılımcılarımız yaş gruplarına göre en fazla 15 kişilik gruplarla her gün değişen programlarını uyguluyorlar. Programın serbest yapısı nedeniyle farklı seviyelere sahip katılımcılar kendi ilgi alanlarına göre yönlendiriliyorlar.

Servislerimiz İstanbul’un birçok bölgesinden gelen katılımcılarımıza hizmet verebilmektedir. Kış Programımızın kotası yaza göre daha düşük olduğu için katılımcı yoğunluğuna göre hizmet verilen semtler belirlenmekte ve  özellikle uç bölgelere (Beylikdüzü, Başakşehir, Çekmeköy vs.) servis hizmeti sağlanamaması mümkündür. Katılımcılarımızın güvenli ve keyifli bir yolculuk geçirmelerini sağlamak için her arabada bizim de program öncesinde eğitim verdiğimiz deneyimli servis ablaları bulunmaktadır. Servislerde ayrıca çocuğunuzun nerede olduğunu takip edebileceğiniz GPS sistemleri de mevcuttur. Arabalarda üç nokta emniyet kemeri ve katılımcıların sigortalanması da standarttır.

Katılımcılarımız sabah kahvaltılarını edip gelirler. İlk aktivite sonrası saat 09:30’de bir ara öğün, 11:30’de öğle yemeği ve kampüsten ayrılmadan önce, 14:55’te de ikinci ara öğünlerini yerler. Sağlıklı ve dengeli olmasına dikkat ettiğimiz yemeklerimiz kampüs içerisinde bulunan Yemekhane tarafından hazırlanıp sunulmaktadır.

Koç Üniversitesi kampüsünde geçirdikleri zaman boyunca katılımcılarımız Allianz Sigorta tarafından sigortalanmaktadır. Ferdi kaza sigortası aktiviteler sırasında oluşabilecek yaralanma, kesi gibi durumları kapsamaktadır. Bunların dışında kalan karın ağrısı, mide bulantısı, baş ağrısı ve benzeri hastalıklar sigortanın dışında kalır ve Koç Üniversitesi Sağlık Merkezi doktorlarınca görülüp velimizin isteğine göre tedavi seçenekleri değerlendirilir.

Kış Programı Başvuru

ELC for Kids Kış Programı

Ekibimiz

Atifet Merve Işıldar

ELC for Kids Programlar Sorumlusu
Gündüz ve Yaz Yatılı Programları

atisildar@ku.edu.tr

Harita

×